Resultat
[Uppdaterad: ]Vill du se tidigare, äldre resultat kan du söka efter dem på Söksidan (kan nås via förstoringsglaset - - i huvudmenyn)!
Resultat Topptipset söndag 8 november 2026
Spelstopp: 2026-11-08 23:14
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | C Cordoba-Lanús |
| 2 | Ceará-America |
| 3 | Goias-Ponte Pre |
| 4 | D. Tolima-Millonari |
| 5 | Alianza F-Llaneros |
| 6 | Queretaro-Puebla |
| 7 | Club Léon-Chivas |
| 8 | Garcilaso-Comercian |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
22% |
49% |
0 | 0 | 0 |
40% |
33% |
0 | 0 | 0 |
51% |
13% |
2 | 2 | 1 |
31% |
49% |
2 | 0 | 3 |
38% |
29% |
0 | 0 | 0 |
40% |
27% |
4 | 0 | 1 |
56% |
64% |
0 | 0 | 0 |
62% |
33% |
1 | 2 | 2 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
11% | 30% | 59% | 4 | 29 | X | 4 | 48 |
1 |
X |
2 |
64% | 23% | 13% | 5 | 41 | X | 5 | 51 |
1 |
X |
2 |
89% | 7% | 4% | 8 | 82 | X | 8 | 85 |
1 |
X |
2 |
36% | 33% | 31% | 1 | 3 | X | 1 | 5 |
1 |
X |
2 |
52% | 33% | 15% | 3 | 19 | X | 3 | 37 |
1 |
X |
2 |
67% | 20% | 13% | 6 | 47 | X | 6 | 54 |
1 |
X |
2 |
31% | 26% | 43% | 2 | 12 | 1 | 2 | 17 |
1 |
X |
2 |
78% | 15% | 7% | 7 | 63 | X | 7 | 71 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
6,2 | 5,7 | 1,5 | 6 | 4,23 | X | 6 | 4,66 |
1 |
X |
2 |
1,9 | 4,4 | 3,9 | 3 | 1,96 | 2 | 3 | 2,5 |
1 |
X |
2 |
1,3 | 8,5 | 8,9 | 8 | 7,2 | X | 8 | 7,56 |
1 |
X |
2 |
5,4 | 2,1 | 3,0 | 2 | 0,92 | 2 | 5 | 3,28 |
1 |
X |
2 |
1,9 | 4,0 | 4,4 | 4 | 2,12 | X | 2 | 2,5 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 4,2 | 5,0 | 5 | 2,45 | X | 4 | 3,22 |
1 |
X |
2 |
4,7 | 2,2 | 3,0 | 1 | 0,84 | 2 | 1 | 2,49 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 6,0 | 6,2 | 7 | 4,55 | X | 7 | 4,67 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
6,9 | 4,2 | 1,6 | 5 | 2,53 | X | 6 | 5,26 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,2 | 5,6 | 4 | 2,46 | X | 4 | 3,87 |
1 |
X |
2 |
1,2 | 10,5 | 18,1 | 8 | 9,36 | X | 8 | 16,91 |
1 |
X |
2 |
3,2 | 2,7 | 3,1 | 1 | 0,4 | 2 | 1 | 0,49 |
1 |
X |
2 |
2,0 | 3,4 | 4,9 | 3 | 1,39 | X | 3 | 2,85 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,4 | 5,7 | 6 | 2,72 | X | 5 | 4,02 |
1 |
X |
2 |
3,5 | 3,2 | 2,5 | 2 | 0,74 | X | 2 | 1,06 |
1 |
X |
2 |
1,4 | 5,5 | 8,8 | 7 | 4,1 | X | 7 | 7,36 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
47% | 39% | 14% | 8 | 8 | X | 6 | 33 |
1 |
X |
2 |
15% | 40% | 45% | 5 | 5 | X | 5 | 30 |
1 |
X |
2 |
3% | 47% | 50% | 4 | 3 | X | 8 | 47 |
1 |
X |
2 |
24% | 37% | 39% | 1 | 2 | X | 1 | 15 |
1 |
X |
2 |
24% | 37% | 39% | 2 | 2 | X | 2 | 15 |
1 |
X |
2 |
18% | 40% | 42% | 3 | 2 | X | 4 | 24 |
1 |
X |
2 |
35% | 40% | 25% | 6 | 5 | 1 | 3 | 15 |
1 |
X |
2 |
13% | 41% | 46% | 7 | 5 | X | 7 | 33 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
5,00 | 3,60 | 1,80 | 4 | 1,8 | X | 5 | 3,2 |
1 |
X |
2 |
1,68 | 3,75 | 4,90 | 5 | 2,07 | X | 6 | 3,22 |
1 |
X |
2 |
1,12 | 8,50 | 19,00 | 8 | 7,38 | X | 8 | 17,88 |
1 |
X |
2 |
2,12 | 3,25 | 3,55 | 3 | 1,13 | X | 3 | 1,43 |
1 |
X |
2 |
2,16 | 3,20 | 3,40 | 2 | 1,04 | X | 1 | 1,24 |
1 |
X |
2 |
1,80 | 4,00 | 4,40 | 6 | 2,2 | X | 4 | 2,6 |
1 |
X |
2 |
2,88 | 3,65 | 2,40 | 1 | 0,48 | 1 | 2 | 1,25 |
1 |
X |
2 |
1,47 | 4,40 | 6,40 | 7 | 2,93 | X | 7 | 4,93 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
5,50 | 3,75 | 1,71 | 4 | 2,04 | X | 6 | 3,79 |
1 |
X |
2 |
1,68 | 3,75 | 4,90 | 5 | 2,07 | X | 5 | 3,22 |
1 |
X |
2 |
1,12 | 8,50 | 19,00 | 8 | 7,38 | X | 8 | 17,88 |
1 |
X |
2 |
2,14 | 3,25 | 3,45 | 3 | 1,11 | X | 2 | 1,31 |
1 |
X |
2 |
2,16 | 3,20 | 3,40 | 2 | 1,04 | X | 1 | 1,24 |
1 |
X |
2 |
1,80 | 4,00 | 4,40 | 6 | 2,2 | X | 4 | 2,6 |
1 |
X |
2 |
3,10 | 3,65 | 2,30 | 1 | 0,8 | 1 | 3 | 1,35 |
1 |
X |
2 |
1,54 | 4,10 | 5,80 | 7 | 2,56 | X | 7 | 4,26 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
18% | 26% | 57% | 5 | 31 | X | 6 | 39 |
1 |
X |
2 |
56% | 25% | 19% | 6 | 31 | X | 5 | 37 |
1 |
X |
2 |
84% | 11% | 5% | 8 | 73 | X | 8 | 79 |
1 |
X |
2 |
44% | 29% | 27% | 3 | 15 | X | 3 | 17 |
1 |
X |
2 |
43% | 29% | 27% | 2 | 14 | X | 2 | 16 |
1 |
X |
2 |
54% | 24% | 22% | 4 | 30 | X | 4 | 32 |
1 |
X |
2 |
31% | 27% | 42% | 1 | 11 | 1 | 1 | 15 |
1 |
X |
2 |
61% | 23% | 16% | 7 | 38 | X | 7 | 45 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
19% | 27% | 54% | 4 | 27 | X | 5 | 35 |
1 |
X |
2 |
56% | 25% | 19% | 6 | 31 | X | 6 | 37 |
1 |
X |
2 |
84% | 11% | 5% | 8 | 73 | X | 8 | 79 |
1 |
X |
2 |
44% | 29% | 27% | 3 | 15 | X | 3 | 17 |
1 |
X |
2 |
43% | 29% | 28% | 2 | 14 | X | 2 | 15 |
1 |
X |
2 |
54% | 24% | 22% | 5 | 30 | X | 4 | 32 |
1 |
X |
2 |
34% | 26% | 40% | 1 | 6 | 1 | 1 | 14 |
1 |
X |
2 |
64% | 21% | 15% | 7 | 43 | X | 7 | 49 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| Utdelning inte känd. | ||
| Total utdelning | - | |
Resultat Topptipset söndag 8 november 2026
Spelstopp: 2026-11-08 19:59
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | At Madrid-Barcelona |
| 2 | Fiorentin-Juventus |
| 3 | Lens-Marseille |
| 4 | Utrecht-Nijmegen |
| 5 | Olympiako-PAOK |
| 6 | Rio Ave-Braga |
| 7 | Lech Pozn-Zaglebie |
| 8 | Vasco da-Palmeiras |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
71% |
87% |
2 | 0 | 3 |
42% |
60% |
2 | 2 | 1 |
42% |
47% |
2 | 0 | 3 |
47% |
33% |
0 | 0 | 0 |
84% |
58% |
0 | 0 | 0 |
40% |
49% |
1 | 2 | 2 |
58% |
49% |
4 | 0 | 1 |
58% |
69% |
1 | 0 | 4 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
20% | 25% | 55% | 5 | 30 | X | 3 | 35 |
1 |
X |
2 |
15% | 31% | 54% | 3 | 23 | X | 5 | 39 |
1 |
X |
2 |
32% | 24% | 44% | 1 | 12 | 1 | 2 | 20 |
1 |
X |
2 |
55% | 26% | 19% | 4 | 29 | X | 4 | 36 |
1 |
X |
2 |
68% | 22% | 10% | 6 | 46 | X | 6 | 58 |
1 |
X |
2 |
8% | 21% | 71% | 7 | 50 | X | 7 | 63 |
1 |
X |
2 |
80% | 13% | 7% | 8 | 67 | X | 8 | 73 |
1 |
X |
2 |
25% | 31% | 44% | 2 | 13 | X | 1 | 19 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
4,0 | 5,3 | 1,8 | 4 | 2,2 | 1 | 5 | 3,5 |
1 |
X |
2 |
5,7 | 5,4 | 1,6 | 7 | 3,83 | X | 7 | 4,11 |
1 |
X |
2 |
5,1 | 5,7 | 1,6 | 6 | 3,53 | 1 | 6 | 4,07 |
1 |
X |
2 |
2,2 | 3,1 | 4,4 | 2 | 0,91 | X | 3 | 2,17 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 6,1 | 5,9 | 8 | 4,42 | 2 | 8 | 4,57 |
1 |
X |
2 |
4,3 | 2,6 | 2,6 | 1 | 0,08 | X | 2 | 1,73 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,9 | 5,1 | 5 | 3,19 | X | 4 | 3,46 |
1 |
X |
2 |
3,7 | 3,3 | 2,3 | 3 | 1,01 | X | 1 | 1,4 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
4,2 | 4,5 | 1,9 | 6 | 2,3 | 1 | 4 | 2,62 |
1 |
X |
2 |
5,2 | 3,9 | 1,8 | 5 | 2,12 | X | 5 | 3,38 |
1 |
X |
2 |
3,3 | 4,2 | 2,2 | 2 | 1,09 | 1 | 3 | 2,06 |
1 |
X |
2 |
2,1 | 3,6 | 4,1 | 3 | 1,49 | X | 2 | 2 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 4,7 | 7,0 | 7 | 3,18 | X | 6 | 5,48 |
1 |
X |
2 |
7,3 | 3,7 | 1,7 | 4 | 1,97 | X | 7 | 5,62 |
1 |
X |
2 |
1,4 | 5,6 | 8,5 | 8 | 4,14 | X | 8 | 7,06 |
1 |
X |
2 |
3,5 | 3,3 | 2,4 | 1 | 0,9 | X | 1 | 1,06 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
38% | 42% | 20% | 2 | 4 | 1 | 5 | 22 |
1 |
X |
2 |
39% | 39% | 22% | 1 | 0 | X | 3 | 17 |
1 |
X |
2 |
25% | 41% | 34% | 6 | 7 | 2 | 2 | 16 |
1 |
X |
2 |
25% | 42% | 33% | 8 | 9 | 2 | 4 | 17 |
1 |
X |
2 |
15% | 40% | 45% | 3 | 5 | X | 6 | 30 |
1 |
X |
2 |
47% | 41% | 12% | 5 | 6 | X | 7 | 35 |
1 |
X |
2 |
11% | 42% | 47% | 4 | 5 | X | 8 | 36 |
1 |
X |
2 |
31% | 39% | 30% | 7 | 8 | 1 | 1 | 9 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
3,70 | 4,35 | 1,91 | 5 | 1,79 | 1 | 5 | 2,44 |
1 |
X |
2 |
3,80 | 3,75 | 2,02 | 4 | 1,73 | X | 3 | 1,78 |
1 |
X |
2 |
2,12 | 4,00 | 3,25 | 3 | 1,13 | 2 | 4 | 1,88 |
1 |
X |
2 |
2,43 | 4,00 | 2,80 | 2 | 0,37 | 2 | 2 | 1,57 |
1 |
X |
2 |
1,65 | 3,75 | 5,00 | 6 | 2,1 | X | 6 | 3,35 |
1 |
X |
2 |
5,50 | 3,85 | 1,61 | 7 | 2,24 | X | 7 | 3,89 |
1 |
X |
2 |
1,40 | 4,90 | 7,00 | 8 | 3,5 | X | 8 | 5,6 |
1 |
X |
2 |
2,60 | 3,20 | 2,60 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,6 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
3,50 | 4,30 | 1,98 | 4 | 1,52 | 1 | 5 | 2,32 |
1 |
X |
2 |
3,65 | 3,65 | 2,10 | 5 | 1,55 | 1 | 4 | 1,55 |
1 |
X |
2 |
2,38 | 3,80 | 2,95 | 3 | 0,57 | 2 | 2 | 1,42 |
1 |
X |
2 |
2,38 | 3,90 | 2,88 | 2 | 0,5 | 2 | 3 | 1,52 |
1 |
X |
2 |
1,66 | 3,75 | 5,00 | 6 | 2,09 | X | 6 | 3,34 |
1 |
X |
2 |
6,00 | 4,10 | 1,53 | 7 | 2,57 | X | 7 | 4,47 |
1 |
X |
2 |
1,48 | 4,40 | 6,10 | 8 | 2,92 | X | 8 | 4,62 |
1 |
X |
2 |
2,60 | 3,25 | 2,55 | 1 | 0,05 | 1 | 1 | 0,7 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
28% | 23% | 49% | 5 | 21 | 1 | 5 | 26 |
1 |
X |
2 |
27% | 27% | 46% | 4 | 19 | 1 | 4 | 19 |
1 |
X |
2 |
41% | 26% | 33% | 3 | 8 | 2 | 2 | 15 |
1 |
X |
2 |
41% | 25% | 34% | 2 | 7 | 2 | 3 | 16 |
1 |
X |
2 |
56% | 25% | 19% | 6 | 31 | X | 6 | 37 |
1 |
X |
2 |
16% | 23% | 61% | 7 | 38 | X | 7 | 45 |
1 |
X |
2 |
63% | 21% | 15% | 8 | 42 | X | 8 | 48 |
1 |
X |
2 |
35% | 28% | 36% | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
26% | 23% | 51% | 5 | 25 | 1 | 5 | 28 |
1 |
X |
2 |
26% | 26% | 48% | 4 | 22 | 1 | 3 | 22 |
1 |
X |
2 |
46% | 24% | 30% | 3 | 16 | 2 | 4 | 22 |
1 |
X |
2 |
40% | 25% | 35% | 2 | 5 | 2 | 2 | 15 |
1 |
X |
2 |
56% | 25% | 19% | 6 | 31 | X | 6 | 37 |
1 |
X |
2 |
17% | 25% | 58% | 7 | 33 | X | 7 | 41 |
1 |
X |
2 |
67% | 19% | 14% | 8 | 48 | X | 8 | 53 |
1 |
X |
2 |
36% | 29% | 35% | 1 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| Utdelning inte känd. | ||
| Total utdelning | - | |
Resultat Topptipset (europa) söndag 8 november 2026
Spelstopp: 2026-11-08 14:59
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | Man Utd-Aston V |
| 2 | Crystal P-Liverpool |
| 3 | Sunderlan-Chelsea |
| 4 | Brighton-Brentford |
| 5 | Ipswich-Bournemou |
| 6 | Inter-Como |
| 7 | Genoa-Milan |
| 8 | Fiorentin-Juventus |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
29% |
60% |
3 | 1 | 1 |
40% |
62% |
2 | 2 | 1 |
40% |
67% |
3 | 0 | 2 |
73% |
60% |
2 | 2 | 1 |
58% |
67% |
1 | 3 | 1 |
76% |
71% |
4 | 1 | 0 |
42% |
60% |
0 | 3 | 2 |
42% |
60% |
2 | 2 | 1 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
43% | 26% | 31% | 1 | 12 | 2 | 1 | 17 |
1 |
X |
2 |
11% | 18% | 71% | 8 | 53 | X | 8 | 60 |
1 |
X |
2 |
16% | 25% | 59% | 5 | 34 | X | 5 | 43 |
1 |
X |
2 |
65% | 22% | 13% | 7 | 43 | X | 7 | 52 |
1 |
X |
2 |
16% | 24% | 60% | 6 | 36 | X | 6 | 44 |
1 |
X |
2 |
45% | 27% | 28% | 2 | 17 | 2 | 2 | 18 |
1 |
X |
2 |
16% | 27% | 57% | 4 | 30 | X | 4 | 41 |
1 |
X |
2 |
18% | 31% | 51% | 3 | 20 | X | 3 | 33 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
5,6 | 5,5 | 1,6 | 8 | 3,92 | X | 7 | 4,09 |
1 |
X |
2 |
5,6 | 5,3 | 1,6 | 6 | 3,67 | X | 6 | 3,99 |
1 |
X |
2 |
4,6 | 3,8 | 1,9 | 2 | 1,92 | X | 2 | 2,69 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 4,8 | 5,5 | 4 | 3,16 | X | 5 | 3,86 |
1 |
X |
2 |
5,3 | 5,3 | 1,6 | 5 | 3,64 | 1 | 3 | 3,7 |
1 |
X |
2 |
3,8 | 5,6 | 1,8 | 3 | 2,05 | 1 | 4 | 3,79 |
1 |
X |
2 |
2,0 | 4,4 | 3,7 | 1 | 1,76 | 2 | 1 | 2,43 |
1 |
X |
2 |
5,7 | 5,4 | 1,6 | 7 | 3,83 | X | 8 | 4,11 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,9 | 3,9 | 2,5 | 2 | 0,48 | 1 | 1 | 1,47 |
1 |
X |
2 |
7,0 | 5,2 | 1,5 | 8 | 3,67 | X | 8 | 5,52 |
1 |
X |
2 |
4,6 | 3,7 | 2,0 | 4 | 1,74 | X | 4 | 2,62 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,4 | 5,8 | 7 | 2,69 | X | 7 | 4,13 |
1 |
X |
2 |
5,0 | 4,3 | 1,8 | 6 | 2,56 | X | 6 | 3,28 |
1 |
X |
2 |
2,5 | 4,1 | 2,8 | 1 | 0,32 | 2 | 2 | 1,61 |
1 |
X |
2 |
3,9 | 3,4 | 2,2 | 3 | 1,25 | X | 3 | 1,72 |
1 |
X |
2 |
4,8 | 3,9 | 1,9 | 5 | 2,09 | X | 5 | 2,97 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
23% | 41% | 36% | 7 | 5 | 2 | 3 | 18 |
1 |
X |
2 |
46% | 43% | 11% | 5 | 3 | X | 8 | 35 |
1 |
X |
2 |
36% | 38% | 26% | 3 | 2 | 1 | 1 | 12 |
1 |
X |
2 |
18% | 40% | 42% | 4 | 2 | X | 6 | 24 |
1 |
X |
2 |
40% | 39% | 21% | 2 | 1 | X | 4 | 19 |
1 |
X |
2 |
21% | 41% | 38% | 6 | 3 | 2 | 5 | 20 |
1 |
X |
2 |
44% | 37% | 19% | 8 | 7 | X | 7 | 25 |
1 |
X |
2 |
39% | 39% | 22% | 1 | 0 | X | 2 | 17 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,28 | 3,80 | 3,10 | 1 | 0,82 | 2 | 1 | 1,52 |
1 |
X |
2 |
5,25 | 4,35 | 1,66 | 8 | 2,69 | X | 8 | 3,59 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,65 | 2,04 | 2 | 1,61 | X | 2 | 1,81 |
1 |
X |
2 |
1,98 | 3,95 | 3,80 | 6 | 1,82 | 2 | 5 | 1,97 |
1 |
X |
2 |
3,80 | 3,85 | 2,00 | 5 | 1,8 | 1 | 3 | 1,85 |
1 |
X |
2 |
1,84 | 4,25 | 4,10 | 7 | 2,26 | 2 | 6 | 2,41 |
1 |
X |
2 |
4,50 | 3,60 | 1,87 | 4 | 1,73 | X | 7 | 2,63 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,70 | 1,98 | 3 | 1,72 | X | 4 | 1,87 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,18 | 3,95 | 3,25 | 2 | 1,07 | 2 | 3 | 1,77 |
1 |
X |
2 |
6,25 | 4,75 | 1,54 | 8 | 3,21 | X | 8 | 4,71 |
1 |
X |
2 |
3,15 | 3,50 | 2,38 | 1 | 0,77 | 1 | 1 | 1,12 |
1 |
X |
2 |
1,87 | 3,90 | 4,30 | 7 | 2,03 | X | 7 | 2,43 |
1 |
X |
2 |
3,80 | 3,75 | 2,02 | 6 | 1,73 | X | 4 | 1,78 |
1 |
X |
2 |
2,07 | 4,00 | 3,45 | 3 | 1,38 | 2 | 5 | 1,93 |
1 |
X |
2 |
4,40 | 3,40 | 1,98 | 4 | 1,42 | X | 6 | 2,42 |
1 |
X |
2 |
3,65 | 3,65 | 2,10 | 5 | 1,55 | 1 | 2 | 1,55 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
45% | 25% | 30% | 2 | 15 | 2 | 3 | 20 |
1 |
X |
2 |
16% | 21% | 64% | 8 | 43 | X | 8 | 48 |
1 |
X |
2 |
31% | 28% | 41% | 1 | 10 | 1 | 1 | 13 |
1 |
X |
2 |
52% | 25% | 23% | 7 | 27 | X | 7 | 29 |
1 |
X |
2 |
26% | 26% | 48% | 6 | 22 | 1 | 4 | 22 |
1 |
X |
2 |
47% | 24% | 28% | 3 | 19 | 2 | 5 | 23 |
1 |
X |
2 |
22% | 29% | 49% | 5 | 20 | X | 6 | 27 |
1 |
X |
2 |
27% | 27% | 46% | 4 | 19 | 1 | 2 | 19 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
43% | 26% | 31% | 1 | 12 | 2 | 1 | 17 |
1 |
X |
2 |
19% | 22% | 59% | 8 | 37 | X | 8 | 40 |
1 |
X |
2 |
25% | 27% | 48% | 2 | 21 | X | 2 | 23 |
1 |
X |
2 |
49% | 25% | 26% | 3 | 23 | 2 | 3 | 24 |
1 |
X |
2 |
26% | 25% | 49% | 4 | 23 | 1 | 4 | 24 |
1 |
X |
2 |
53% | 23% | 24% | 7 | 29 | 2 | 6 | 30 |
1 |
X |
2 |
21% | 27% | 52% | 6 | 25 | X | 7 | 31 |
1 |
X |
2 |
25% | 26% | 49% | 5 | 23 | X | 5 | 24 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| Utdelning inte känd. | ||
| Total utdelning | - | |
Resultat Topptipset söndag 8 november 2026
Spelstopp: 2026-11-08 00:59
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | FC Dallas-Colorado |
| 2 | Salt Lake-LA Galaxy |
| 3 | Minnesota-San Jose |
| 4 | San Diego-Kansas |
| 5 | Houston-Saint Lou |
| 6 | Austin FC-Portland |
| 7 | Seattle-LA FC |
| 8 | Instituto-Newell´s |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 3 - 1 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 3 - 1 | 1 | X | 2 |
| 0 - 1 | 1 | X | 2 |
| 0 - 1 | 1 | X | 2 |
| 0 - 2 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 2 - 2 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
62% |
40% |
2 | 1 | 2 |
31% |
51% |
1 | 1 | 3 |
38% |
42% |
4 | 0 | 1 |
38% |
20% |
2 | 1 | 0 |
42% |
56% |
0 | 0 | 0 |
38% |
42% |
2 | 1 | 2 |
42% |
31% |
2 | 0 | 3 |
76% |
49% |
0 | 0 | 0 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
55% | 25% | 20% | 4 | 30 | X | 4 | 35 |
1 |
X |
2 |
52% | 22% | 26% | 3 | 26 | 2 | 3 | 30 |
1 |
X |
2 |
57% | 23% | 20% | 5 | 34 | X | 5 | 37 |
1 |
X |
2 |
68% | 19% | 13% | 8 | 49 | X | 8 | 55 |
1 |
X |
2 |
41% | 28% | 31% | 1 | 10 | 2 | 1 | 13 |
1 |
X |
2 |
20% | 23% | 57% | 6 | 34 | X | 6 | 37 |
1 |
X |
2 |
46% | 24% | 30% | 2 | 16 | 2 | 2 | 22 |
1 |
X |
2 |
61% | 25% | 14% | 7 | 36 | X | 7 | 47 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
1,5 | 5,8 | 6,2 | 7 | 4,27 | X | 7 | 4,66 |
1 |
X |
2 |
2,6 | 2,5 | 4,5 | 1 | 0,08 | 1 | 1 | 2,02 |
1 |
X |
2 |
2,3 | 2,6 | 5,9 | 2 | 0,32 | X | 4 | 3,62 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 5,2 | 5,9 | 6 | 3,67 | X | 6 | 4,37 |
1 |
X |
2 |
3,8 | 1,9 | 4,8 | 3 | 1,96 | 1 | 2 | 2,94 |
1 |
X |
2 |
5,6 | 4,6 | 1,7 | 5 | 2,92 | X | 5 | 3,92 |
1 |
X |
2 |
4,0 | 1,8 | 5,0 | 4 | 2,17 | 1 | 3 | 3,19 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 6,3 | 6,5 | 8 | 4,79 | X | 8 | 5,05 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
1,8 | 4,4 | 4,8 | 5 | 2,66 | X | 4 | 3,06 |
1 |
X |
2 |
2,0 | 3,8 | 4,2 | 3 | 1,79 | X | 3 | 2,18 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 3,8 | 5,1 | 4 | 1,96 | X | 5 | 3,23 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 5,1 | 6,2 | 8 | 3,56 | X | 8 | 4,66 |
1 |
X |
2 |
2,7 | 2,9 | 3,4 | 1 | 0,2 | X | 1 | 0,64 |
1 |
X |
2 |
5,0 | 4,6 | 1,7 | 7 | 2,84 | X | 6 | 3,33 |
1 |
X |
2 |
2,5 | 3,2 | 3,6 | 2 | 0,69 | X | 2 | 1,11 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,4 | 6,0 | 6 | 2,74 | X | 7 | 4,35 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
21% | 40% | 39% | 3 | 1 | 2 | 2 | 19 |
1 |
X |
2 |
16% | 42% | 42% | 1 | 0 | 2 | 4 | 26 |
1 |
X |
2 |
15% | 42% | 43% | 4 | 1 | X | 6 | 28 |
1 |
X |
2 |
14% | 43% | 43% | 2 | 0 | 2 | 8 | 29 |
1 |
X |
2 |
28% | 40% | 32% | 8 | 8 | 2 | 1 | 12 |
1 |
X |
2 |
43% | 42% | 15% | 5 | 1 | X | 7 | 28 |
1 |
X |
2 |
21% | 41% | 38% | 6 | 3 | 2 | 3 | 20 |
1 |
X |
2 |
18% | 38% | 44% | 7 | 6 | X | 5 | 26 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,07 | 3,80 | 3,50 | 2 | 1,43 | 2 | 2 | 1,73 |
1 |
X |
2 |
1,73 | 4,40 | 4,40 | 6 | 2,67 | X | 5 | 2,67 |
1 |
X |
2 |
1,75 | 4,40 | 4,25 | 5 | 2,5 | 2 | 4 | 2,65 |
1 |
X |
2 |
1,54 | 5,00 | 5,50 | 8 | 3,46 | X | 8 | 3,96 |
1 |
X |
2 |
2,43 | 3,70 | 2,85 | 1 | 0,42 | 2 | 1 | 1,27 |
1 |
X |
2 |
4,75 | 4,50 | 1,67 | 7 | 2,83 | X | 7 | 3,08 |
1 |
X |
2 |
2,00 | 3,95 | 3,55 | 3 | 1,55 | 2 | 3 | 1,95 |
1 |
X |
2 |
1,90 | 3,45 | 4,70 | 4 | 1,55 | X | 6 | 2,8 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,00 | 3,85 | 3,70 | 4 | 1,7 | 2 | 2 | 1,85 |
1 |
X |
2 |
1,72 | 4,40 | 4,50 | 5 | 2,68 | X | 4 | 2,78 |
1 |
X |
2 |
1,67 | 4,50 | 4,70 | 7 | 2,83 | X | 7 | 3,03 |
1 |
X |
2 |
1,61 | 4,80 | 4,90 | 8 | 3,19 | X | 8 | 3,29 |
1 |
X |
2 |
2,50 | 3,65 | 2,80 | 1 | 0,3 | 2 | 1 | 1,15 |
1 |
X |
2 |
4,50 | 4,60 | 1,68 | 6 | 2,82 | 1 | 6 | 2,92 |
1 |
X |
2 |
2,02 | 4,00 | 3,40 | 2 | 1,38 | 2 | 3 | 1,98 |
1 |
X |
2 |
1,91 | 3,40 | 4,70 | 3 | 1,49 | X | 5 | 2,79 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
49% | 25% | 26% | 4 | 23 | 2 | 2 | 24 |
1 |
X |
2 |
56% | 22% | 22% | 5 | 34 | X | 5 | 34 |
1 |
X |
2 |
58% | 21% | 21% | 6 | 37 | X | 6 | 37 |
1 |
X |
2 |
60% | 20% | 20% | 8 | 40 | X | 8 | 40 |
1 |
X |
2 |
39% | 27% | 35% | 1 | 4 | 2 | 1 | 12 |
1 |
X |
2 |
21% | 21% | 58% | 7 | 37 | 1 | 7 | 37 |
1 |
X |
2 |
48% | 24% | 28% | 2 | 20 | 2 | 3 | 24 |
1 |
X |
2 |
51% | 29% | 21% | 3 | 22 | X | 4 | 30 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
47% | 25% | 28% | 2 | 19 | 2 | 2 | 22 |
1 |
X |
2 |
56% | 22% | 22% | 6 | 34 | X | 6 | 34 |
1 |
X |
2 |
55% | 22% | 23% | 5 | 32 | 2 | 5 | 33 |
1 |
X |
2 |
63% | 19% | 18% | 8 | 44 | X | 8 | 45 |
1 |
X |
2 |
40% | 26% | 34% | 1 | 6 | 2 | 1 | 14 |
1 |
X |
2 |
20% | 22% | 58% | 7 | 36 | X | 7 | 38 |
1 |
X |
2 |
48% | 25% | 27% | 3 | 21 | 2 | 3 | 23 |
1 |
X |
2 |
51% | 28% | 21% | 4 | 23 | X | 4 | 30 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| 8 rätt | 77 | 1 191 kr |
| Total utdelning | 91 707 kr (69,96 % av omsättningen) |
|